FunTime

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

FunTime to specjaliści od organizowania aktywnych form spędzania czasu w polskich Tatrach. Z ich oferty mogą korzystać klienci indywidualni, jednak jak powszechnie wiadomo im więcej osób, tym więcej zabawy – niezależnie od pory roku, najlepsze wrażenia zapewnią sportowe rozrywki w gronie znajomych.

Główny punkt wycieczek to spływy Dunajcem. Do wyboru kajaki, pontony oraz tradycyjne flisackie tratwy z drewna. Firmowa baza mieści się w Sromowcach Niżnych – ok. 34 km w linii prostej na północny-wschód od Zakopanego.

Firma zapewnia wszelki niezbędny sprzęt – kaski, kamizelki, pagaje, rzutki, beczki hermetyczne na sprzęt elektroniczny. We własnym zakresie należy jedynie pomyśleć o odpowiednim obuwiu, ręcznikach do wytarcia się i ubraniach na zmianę.

Po zakończeniu liczącej ok. 17 kilometrów rzecznej wyprawy w Szczawnicy, istnieją 2 opcje powrotu: firmowymi busami lub wypożyczonymi rowerami. Trasa dla kolarzy (do pokonywania w obie strony) to Droga Pienińska – położona na granicy Polski i Słowacji, wśród wyjątkowo malowniczych górskich terenów. Możliwe jest zwiedzanie zamku w Niedzicy (przed spływem) i Pienińskiego Parku Narodowego (po wycieczce).

FunTime organizuje również rejsy statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim, terenowe rajdy quadami i potężnymi samochodami off-roadowymi, zabawy w parku linowym i kuli zorbingowej, walki paintballowe. Szczególnie interesująco prezentują się programy hucznej biesiady góralskiej i napadu zbójeckiego. Uzupełnieniem oferty są całoroczne przejażdżki psimi zaprzęgami – latem zamiast saniami powozi się specjalnie wyprofilowanym „rydwanem”.

Zimą FunTime proponuje również naukę jazdy na nartach i snowboardzie. Instruktorzy współpracujący z firmą uczą na stokach w 3 miejscowościach. W Zakopanem pracują przy wyciągu Antałówka, na stoku „Polana Sosny” w Niedzicy – 4 trasy dla początkujących i średnio-zaawansowanych (do 800 metrów) z 3 wyciągami orczykowymi (70-400 m) – oraz w podkrakowskich Podstolicach. Tutejsze 4 trasy liczą od 80 do 600 m, 3 wyciągi orczykowe pokonują 80-350 m pod górę z przepustowością 200, 450 i 900 os./h. W planach (w 2015 r.) pozostaje zastąpienie najdłuższego orczyka wyciągiem krzesełkowym.

Firma FunTime posiada 5 wypożyczalni sprzętu narciarskiego i snowboardowego: 3 w samym Zakopanem, w Niedzicy i Bukowinie Tatrzańskiej.

Mini przewodnik

Jeden z większych organizatorów spływów kajakowych, wypraw raftingowych oraz innego typu aktywnych wypraw w okolicy Zakopanego. Główna przystań znajduje się w Sromowcach Niżnych na brzegu Dunajca. Typowa trasa liczy ok. 17 kilometrów w jedną stronę. FunTime, poza sprzętem wodnym, dysponuje jeszcze m.in. rowerami, quadami czy mocnymi samochodami terenowymi.

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja