Lodowisko

Przez całą zimę można pojeździć w Białce nie tylko na nartach i snowboardzie, ale i na łyżwach. Przy miejscowym Zespole Szkół, działa wówczas naturalne, oświetlone lodowisko, gdzie gra w hokeja, taniec na lodzie czy pierwsze na szklanym śniegu wygibasy, niejednemu uprzyjemniają wypoczynek w podtatrzańskiej miejscowości.

Każdej zimy przygotowywane są przynajmniej dwa różne lodowiska - jedno duże i jedno małe, o łącznej powierzchni 1000 m2 - oba znajdują się pod dachem. Ślizgawki zwykle nie są jedyną atrakcją, można liczyć również na różne niespodzianki. Na przykład lodową ślizgawkę pod chmurką (podwajającą wielkość tafli), zajęcia z wyczynowej jazdy figurowej na lodzie czy śnieżny labirynt.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Wejściówki na białczańskie lodowisko - sezon zimowy 2016/17 - cena zawiera wypożyczenie kasku i łyżew:

  • normalne - 15 zł za 90 minut
  • ulgowe - 15 zł za 90 minut

Tatrzańska kraina lodu - zespół 3 nowoczesnych lodowisk, z czego 2 działają pod dachem, jedno to tor na świeżym powietrzu. Na miłośników ślizgania się po zamarzniętej wodzie (w całkowicie bezpiecznych warunkach) czeka łącznie 2000 m² terenu do jazdy i 600 par łyżew w wypożyczalni. Dzięki agregatom pośmigać można mniej więcej od listopada do późnej wiosny.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz