Terma Bukovina

Jedna z turystycznych wizytówek miejscowości - a przynajmniej niezwykle intensywnie reklamujący się kompleks basenowo-wypoczynkowy. To spory park wodny połączony z nad wyraz rozbudowaną ofertą SPA, gdzie znaleziono bardzo szerokie zastosowania dla tatrzańskich wód termalnych.

Odwierty do gorących źródeł w Bukowinie Tatrzańskiej wykonano na północno-zachodnich zboczach Wysokiego Wierchu. Woda o wysokiej temperaturze, do tego zawierająca 28 różnych, korzystnych dla zdrowia i urody składników mineralnych, wydobywana jest z głębokości 2400 metrów. W całych termach wypełnia ona 20 najróżniejszych basenów - od jacuzzi i brodzików dla dzieci, przez rozmaite niecki pływackie i rekreacyjne, aż do basenów na otwartym powietrzu.

Relaksacyjną kąpiel w Termach Bukovina urozmaica całe mnóstwo dodatkowych atrakcji. Są tutaj m.in. leżanki z hydromasażem, wszelkie bicze wodne i gejzery, 3 zjeżdżalnie (15-100 m), rwące rzeki, “wodna huśtawka”, skalne groty czy… grana pod wodą muzyka. Niejako osobną strefą w obiekcie (choćby dlatego, że przy większości wejściówek oddzielnie płatną) są sauny, zlokalizowane w głównym budynku i “góralskiej chatce” na zewnątrz. Goście mają do wyboru sauny fińskie, lakonium (wersja łagodna), kabina na podczerwień, łaźnie parowe, sauny góralskie… Do tego można dodać jeszcze przeprowadzana w niektórych z nich rytuały zapachowe, a także inhalacyjną tężnię solankową.

Terma Bukovina posiada również salon SPA & Wellness z 12 gabinetami zabiegowymi oraz 3 lokale gastronomiczne - każdy z innego rodzaju menu.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Bilety do strefy basenowej, "pakiet startowy" w Termach Bukovina (30 minut - 2,5 godziny - bez limitu czasu) :

  • normalny - 29 zł - 69 zł - 97 zł
  • ulgowy (dzieci) - 19 zł - 40 zł - 76 zł
  • ulgowy (seniorzy) - 21 zł - 42 zł - 79 zł
  • ulgowy (niepełnosprawni) - 20 zł - 39 zł - 75 zł

Saunarium, dodatkowy koszt jednego wejścia przy wykupionym pakiecie startowym - +18 zł - +28 zł - +28 zł 

"Pakiet startowy" Term Bukovina dla rodzin (4,5 godziny) ; dzieci do lat 13:

  • 2+1 - 229 zł
  • 2+2 - 279 zł
  • 2+3 - 329 zł (za kolejne dzieci 3-13 lat +49 zł, a w wieku 13-18 lat +87 zł)
  • dopłata do saunarium - +28 zł

Pakiety VIP (w cenie m.in. jedno wejście do saun, różne vouchery na zabiegi SPA i inne udogodnienia) - 120-240 zł

Karnety na 2,5-godzinne wejścia (razem saunarium):

  • 10x - 690 zł
  • 20x - 1242 zł

Symbol pewnego przełomu w wypoczywaniu w Tatrach - jeden z największych kompleksów wykorzystujących źródła termalne po polskiej stronie gór. Naturalne bogactwo pozwoliło stworzyć obiekt z 20 wszelkiego typu nieckami basenowymi, do tego po brzegi wypełnionymi wymyślnymi atrakcjami. Terma Bukovina posiada również spore saunarium i ofertę zabiegów SPA.

Firma KM Studio może sfilmować wartą uwiecznienia Termę Bukovina kamerzysta Wrocław

Komentarze (0)
Dodaj komentarz