O potencjale Białki Tatrzańskiej w dziedzinie konferencji

Jeśli jakaś miejscowość cieszy się dużym powodzeniem wśród turystów, praktycznie na pewno znajduje się również w orbicie zainteresowań klientów biznesowych, planujących zorganizowanie konferencji lub podobnego wyjazdu firmowego. Tym bardziej, jeśli miejscowa baza noclegowa intensywnie się rozbudowuje - sale konferencyjne to coraz chętniej podejmowana inwestycja. Tak właśnie dzieje się w Białce Tatrzańskiej.

I choć górski kurort, zyskujący ogromną popularność m.in. dzięki bazie narciarskiej oraz termom, wzbogacił się ostatnio o parę nowoczesnych hoteli, to i tak pod względem oferty konferencyjnej Białka Tatrzańska pozostaje o kilka ładnych długości za Krakowem. To właśnie dawna stolica Polski cieszy się pozycją krajowego lidera w tym segmencie. Po prostu małe, nawet najbardziej malownicze miejscowości w pewnych aspektach nigdy nie dogonią wielkich, miejskich aglomeracji. Pytanie tylko, czy akurat te rzeczy okazują się decydujące przy wyborze miejsca na konferencję.

I nie chodzi tutaj o komfort noclegów czy jakość wyposażenia sal szkoleniowo-konferencyjnych, a ewentualne atrakcje dla gości potrzebujących relaksu po intensywnej pracy. Co do Białki Tatrzańskiej to lepiej nie liczyć na kolorowe, nocne życie dyskotekowych klubów… chyba, żeby wybrać się całą grupą do góralskiej karczmy. Pozostaje też kwestia stosunkowo niewielkiej liczby sal konferencyjnych w przekroju całej miejscowości oraz niekoniecznie duża pojemności większości z nich.

Dodano: 2017-09-25 13:56:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz