Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Białki Tatrzańskiej do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Białki Tatrzańskiej, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Prowadząc biznes hotelarski w Białce Tatrzańskiej z pewnością potrzebujesz pomocnego programu, który pozwoli Ci na prostą obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją zaakceptować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje oznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i łatwe rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem kosztów pobytów.


Ewidentnym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych komunikatów między recepcjonistami. Pracę ułatwiają też przypominacze o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania trafnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10
Komentarze (2)
Bałtyk Resort 25.11.2015 13:30

NFhotel bardzo przypadł nam do gustu. Pracujemy na nim już jakiś czas i jesteśmy naprawdę usatysfakcjonowani. Dla nas, to na razie jeden z najlepszych programów z jakich korzystaliśmy. Jest łatwy w obsłudze i bezpłatny, ma dużo przydatnych funkcji i opcję rezerwacji online, z której także postanowiliśmy korzystać. Jak najbardziej polecamy!

Pensjonat*** Karkonoski SPA 25.11.2015 13:31

Mamy okazję korzystać z niego już od pewnego czasu i w naszym pensjonacie rzeczywiście sprawdza się nieźle. To po prostu bardzo użyteczny program, przede wszystkim prosty w obsłudze, z jasnymi warunkami korzystania i darmowy! Bardzo ułatwia zarządzanie. Polecamy!

Dodaj komentarz