Tak się robi reklamę w Karpaczu!

W reklamie ważne jest wszystko, ale musi być jest niebanalny pomysł. Bez niego najlepiej wykonana nawet reklama będzie po prostu nudna i nie znajdzie miejsca w świadomości ludzi. Inaczej jest w drugą stronę - jeśli reklama jest świetnie przemyślana, nawet na fakt słabego wykonania często przymyka się oko. Jednak zdarzają się takie projekty, które są i przemyślane i świetnie wykonane. Jeden z takich właśnie chlubnych wyjątków trafił się w Karpaczu, a dokładnie na stronie www pensjonatu Karkonoski SPA***:

Karpacz

Kamerzysta Jelenia Góra

Połączenie sielankowej atmosfery i wrażenia, jakby kręciła to osoba która przyjechała z rodziną na wakacje, oraz bardzo dobrych ujęć i super jakości filmu powoduje, że owy klip ogląda się mega przyjemnie i łatwo wchodzi do głowy. Jest nam zwyczajnie prościej zapamiętać dane atrakcje jakie oferuje pensjonat, kiedy widzimy je podane w zabawnej scenerii, niż kiedy dostajemy tylko suche zdjęcia i nagrania.

Do samej oferty i atrakcji ciężko mieć jakieś zażalenia - nie ma żadnych widocznych braków, i bez względu na to, czy mamy do czynienia z kimś, kto jedzie na wakacje by wylegiwać się w łóżku, czy z kimś kto chce zwiedzić kilometry szlaków - każdy będzie zadowolony. W po zobaczeniu owego video, na pewno chętnie zabierze ze sobą swoją rodzinę!

Inne miejsca w Karpaczu do znalezienia tutaj:

Dodano: 2014-11-12 14:25:23

Komentarze (0)
Dodaj komentarz